SUSZ CBD

Najwyższej jakości kwiaty konopi pozyskiwane z wyselekcjonowanej, certyfikowanej odmiany Cannabis Staiva L. z upraw we Włoszech i Szwajcarii, wpisanej na listę Unii Europejskiej zawierającej THC<0,2%. Uprawiane w kontrolowanym środowisku metodami organicznymi, bez użycia pestycydów i herbicydów. Kwiaty w 100% z żeńskich roślin, brak nasion, starannie trymowane. Najwyższa jakość. Nadaje się do naparów, okładów, kąpieli, inhalacji i waporyzacji jak również jako dodatek do potraw.
Wszystkie nasze produkty posiadają Certificate of Analysis jak również dokument z laboratorium w Polsce, potwierdzający legalną sumę zawartości delta-9-tetrahydrokannabinolu oraz kwasu tetrahydrokannabinolowego (kwasu delta-9-THC-2-karboksylowego).
Ekstrakcja CO2 jest niekiedy nazywana przykładem zielonej chemii, gdyż jest to proces możliwie czysty i bezpieczny, pozbawiony negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W naszych produktach zawarte jest całe bogactwo, którym natura obdarzyła konopie, czyli pełne spektrum naturalnie występujących kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów.

WŁAŚCIWOŚCI TERAPEUTYCZNE

Łagodzi napięcie

Redukuje stres

Działanie antydepresyjne i przeciwlękowe

Ułatwia zasypianie

Łagodzi ból